Prelegenci edycji 2017

Są wizjonerami. Są profesjonalistami.

Zarządzają najciekawszymi i największymi biznesami online w Europie. Poznaj ich!

Director Channel Sales EMEA, Magento Commerce

David ma 20-letnie doświadczenie w pracy dla firm zajmujących się kontaktem z klientami i handlem cyfrowym. Jako prelegent podczas wielu wydarzeń w całej Europie edukuje dyrektorów e-commerce oraz przedstawicieli zarządu. Ostatnio David zajmuje się w centrali Magento kanałem europejskim. Podzieli się z nami doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat zmian, jakie zachodzą na rynku oraz ich wpływem na pracę specjalistów do spraw marketingu cyfrowego.

Managing Director UK & Europe ebizmarts

John Fitchett ma ponad 15-letnie doświadczenie w płatnościach wielokanałowych, rozwoju kanału dystrybucji i handlu detalicznym obejmującym zarówno sektor ecommerce, mobile, jaki i sklepy stacjonarne. Swoją karierę zawodową rozwijał pracując dla PayPal, Sage Pay i Visa Europe.

Obecnie pomaga rozwijać globalną pozycję ebizmarts dzięki ich aplikacji POS (Point of Sale) dedykowanej platformie e-commerce Magento.

Product owner, project manager & community organizer. Speciality in e-commerce and Magento

Mitch pełnił funkcję dyrektora ds. technicznych (Chief Technology Officer), oraz nadzorował stronę Made.com w latach 2013-2015, w tym europejską ekspansję sklepu do Włoch, Holandii, Belgii i Niemiec. Mitch to również główny organizator londyńskiej Magento Users Group, największej i najbardziej aktywnej grupy społeczności Magento.

CEE Performance Sales Activation Lead at Google

W Google pracuje od 2007 roku. Odpowiedzialny za rozwój mobilnego biznesu Google w Polsce i krajach CEE. Doradca w dziedzinie efektywnego wykorzystania produktów Google w strategii marketingowej, z szczególnym uwzględnieniem rozwiązań mobilnych i analitycznych.

Jeden z najbardziej znanych w Polsce ekspertów w zakresie Performance marketingu i web analytics. Autor wielu publikacji; prowadzi blog www.ittechnology.us. Absolwent, a obecnie wykładowca na studiach podyplomowych SGH w Warszawie.

Partner Maruta Wachta, prawnik i doradca z obszaru IT

W ramach praktyki doradza przedsiębiorstwom w procesach transformacyjnych, w szczególności w budowie i zarządzaniu ekosystemem dostawców IT oraz umożliwieniu organizacjom korzystania z usług chmurowych. Autor prawnych modeli kontraktowych pozwalających organizacjom na transformację Agile w obszarze współpracy z dostawcami IT.

Współautor oraz lider projektów zrealizowanych na zlecenie Skarbu Państwa, polegających na przygotowaniu „Opinii prawnej w sprawie możliwości i sposobu wykorzystania metodyki Agile w projektach informatycznych realizowanych z zastosowaniem ustawy – Prawo zamówień publicznych” oraz „Dobrych praktyk w zakresie stosowania metodyk agile w projektach informatycznych”. Wykładowca na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Zdobądź zaproszenie na ES 2017!

Konferencja jest bezpłatna, jednak tylko imienne zaproszenie zagwarantuje Ci udział w niej.

Do rozdania mamy tylko 30 zaproszeń! Jeżeli chcesz się znaleźć wśród przedstawicieli wiodących biznesów e-commerce, wypełnij i wyślij formularz.