Są wizjonerami. Są profesjonalistami.

Zarządzają najciekawszymi i największymi biznesami online w Europie. Poznaj ich!

Jim Fanning, Amazon Web Services (AWS) Country Manager for Switzerland and Central & Eastern Europe

Jim ma ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu i nowych technologiach. Karierę rozpoczynał jako deweloper C/C++ na platformach Unix. Obecnie zespoły Jima współpracują ze startupami, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami pomagając w zaspokojeniu ich najbardziej palących potrzeb technologicznych i biznesowych. Przed rozpoczęciem pracy w Amazon Web Services Jim pracował w firmach Microsoft, Accenture, był także członkiem-założycielem Tellme Networks, startupu w Dolinie Krzemowej.

Vojtěch Košák

Dr.Max Pharmacy Chain E-commerce & Project Manager

E-commerce manager największej sieci aptek w Czechach (1000 sklepów w Europie) – Dr.Max Pharmacy. Aktualnie pracuje nad strategią wdrożenia jednej, wspólnej platformy Magento dla (Czech, Polski, Słowacji, Włoch, Serbii i Rumunii).

CEO, eve Sleep

Jaś Bagniewski jest założycielem i prezesem Eve Sleep PLC. Wcześniej pełnij obowiązki country managerem w Zalando UK oraz członka Senior Management Team w CityDeal/Groupon UK. Jaś ukończył studia MBA na Uniwersytecie Cambridge oraz studia magisterskie na kierunku Stosunki Międzynarodowe na University College London.

Swoją karierę rozpoczął jako konsultant w firmie Accenture.

Chief Brand Officer, eve Sleep

Kuba jest wielokrotnie nagradzanym międzynarodowym fotografem. Jest również założycielem Eve Sleep Ltd. i jej szefem marki. Poprzednio był też Dyrektorem Marketingu w brytyjskim kanale Channel 4. Prowadził również własną agencję kreatywną – 4 Creative.

Wkrótce ujawnimy kolejnych prelegentów, bądźcie czujni!

Weź udział w konferencji ES 2018

Konferencja jest bezpłatna, jednak tylko imienne zaproszenie zagwarantuje Ci udział w niej.

Do rozdania mamy tylko 30 zaproszeń! Jeżeli chcesz się znaleźć wśród przedstawicieli wiodących biznesów e-commerce, wypełnij i wyślij formularz.